İşbil OSGB

İş Güvenliği Uzmanı Görevlendirmesi

İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. farklı sektörlerde iş güvenliği uygulamaları konusunda edinilen tecrübeleri yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu bir yaklaşımla analiz ederek işletmelerimizin ve kuruluşlarımızın iş sağlığı ve güvenliği alanındaki ihtiyaçları konusunda çözüm ortağı olmak için hizmet sunmaktadır.

 

İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş.; Zamanında, nitelikli profesyonel hizmeti ve mühendislik disiplini ile doğru risk öngörülerinde bulunarak proaktif bir yaklaşımla paydaşlarına hizmeti ilke edinmiştir.

İşbil Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, İşveren ve çalışanlarla kesintisiz iletişim sürdürerek koruyucu ve önleyici faaliyet merkezli yüksek standartlarda hizmet sağlayarak ve bu hizmeti sürekli geliştirme çabasıyla iş süreçlerinin her aşamasında hizmet sunduğu işletmelerin yanında durmayı ana sorumluluğu bilmektedir.

Çalışanların sağlığı ve güvenliği konularında hizmet sağlayıcı olarak yer alan İşbil OSGB, teknolojik donanımı ve tecrübeli ekibiyle kuruluşlara güvenli maksimum fayda ve minimum maliyet odaklı çözümler üretmektedir.

Misyonumuz
“Önce İnsan” anlayışıyla tecrübe ve bilgilerimiz sayesinde katma değerli hizmetler ile kurumsal müşterilerimizin istikrarını ve rekabet gücünü destekleyen, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefleyen çağdaş iş sağlığı ve güvenliği sistemlerinin sürekliliğini sağlamak, geliştirmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktır..
Değerlerimiz
  1. İnsan Odaklılık

  2. Sorumluluk Bilinci

  3. Müşteri Memnuniyeti

  4. Güvenilirlik

  5. Dürüstlük

  6. Ekip Çalışması